top of page
  • Marta Dušková

Začala stavba křižovatky v Kralupech nad Vltavou

Středočeský kraj informuje o začátku stavby okružní křižovatky v Kralupech nad Vltavou. Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje předala staveniště zhotoviteli. Ukončení stavby je plánováno na konec letošního roku.

Nová stavba nahradí stávající křižovatku řízenou semafory a spojí ulice Mostní, Třebízského a Třídu Legií. Současně se stavbou bude upraveno vedení stezky pro cyklistiky, chodníky, budou přidána nová parkovací místa a vybudovány ochranné ostrůvky pro bezpečnější přecházení. Nové bude i dopravní značení vodorovné a svislé.

Cena stavby je zhruba 33 milionů korun s DPH a město Kralupy nad Vltavou je spoluinvestorem akce. Cílem této investiční akce je zvýšení bezpečnosti a plynulosti dopravy ve velmi frekventované části města.

Další informace zveřejnilo město na svém webu Začala výstavba okružní křižovatky v Lobečku - Kralupy nad Vltavou, město a městský úřad - oficiální stránky (mestokralupy.cz). První etapa potrvá do 7. července a veškeré práce by měly trvat do 10. prosince 2024.

16 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page