top of page
  • Obrázek autorakanalemmelnik

Advent 2020 v Kralupech nad Vltavou

KRALUPY - Úvodní slovo Jitky Košťálové, KaSS: „Adventní čas je tu! Rok se pomalu chýlí ke svému závěru, přichází čas nejkrásnější, čas adventu a Vánoc. Doba, která v nás obvykle otevírá naše srdce, čas setkávání, radosti a lásky. Současná situace však není příznivá a oslavy adventu nemohou být realizovány podle původních představ (kulturní programy, doplňkový prodej). Nemělo by nás to však odradit. Pojďme se alespoň v myšlence spojit. Zapalme svíčku na adventním věnci, rozsviťme naši mysl. Otevřeme se radosti a lásce. S nimi vše zvládneme!“

Zahájení adventu v sobotu 28. 11. 2020

První rozsvícení vánočního stromu na Palackého náměstí a adventní slovo vedení města v 18 hod. bude živě vysíláno online na městských platformách; repríza přenosu s jednodenním odstupem – tedy první adventní neděli. Strom bude následně rozsvěcován každý večer současně s pouličním osvětlením.


Během všech adventních víkendů budou atmosféru Vánoc kromě stromu a světelných dekorací před radnicí dokreslovat vánoční melodie a koledy. Ty se ponesou náměstím z prostor bufetu u vstupu MěÚ, který bude při této příležitosti každé odpoledne (15 – 19h) otevřen tzv. výdejním okénkem.


Prosíme případné návštěvníky o respektování aktuálních vládních nařízení.


Za všechny tradiční organizátory kralupského adventu vám přeji pokud možno krásné svátky a budu věřit v plnohodnotné adventní slavnosti v příštím roce!


Robin Janoš, KaSS


8 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page